Dětské pokoje

5 nápadů pro dekoraci dětského pokoje

5 nápadů pro dekoraci dětského pokoje

05.02.13

Dětské pokoje jsou nejzábavnější na zdobení. Můžete si opravdu nechat jít a volně běhat s vaší fantazii, když jste zdobení pro dítě. Je vždy zábavné zapojit dítě stejně. Nechte děti, aby své myšlenky a nápady na vyzdobení nábytku, co chtějí, aby jejich pokoj být jako. To může být skvělý zážitek propojení pro rodiče a děti. Pokoj Princezna je ideální pro malou holčičku. Růžové a fialové stěny jsou ideální pro místnosti princezny. Pro kluky něco dobrodružného, jako jsou bojové sporty nebo dinosauři. Pro dinosaurů místnosti zkuste malovat stěny v pravěku barvách!

Feng Shui v dětském pokoji

Feng Shui v dětském pokoji

12.11.12

Feng Shui je populární zdobení styl, který je založen na logické struktuře obytných prostor. Výhodný a luxusní najdete na pražském Albertově. To je vysoce doporučeno pro použití v dětských pokojů, s cílem zajistit harmonii, relaxaci a inspiraci, stejně jako úspěch ve škole. Avid věřící v Feng Shui tvrzení, že opatření i v rámci může snadno ovlivnit pocity lidí, kteří tam žijí, stejně jako přilákat určité energie v jejich životě.

Praktický dřevěný nábytek pro dětské pokoje

Praktický dřevěný nábytek pro dětské pokoje

10.11.12

Dřevěný nábytek pro dětské pokoje, zda je to herna nebo ložnice je rozumné a praktické výdaje z hlediska kvality, výrobky jsou velmi trvanlivé, pokud v pevných dřev jako buk a dub. Dub je jedním z nejpopulárnějších dřevin používaných v nábytkářském průmyslu při výrobě vestavěných šatních skříní a jeho pevnost zajistí, že zůstává dobrý vzhled, co je zasazen na povrchu.

Dětské pokoje: Vytvořte dekor, do kterého se zamilujete

Dětské pokoje: Vytvořte dekor, do kterého se zamilujete

09.11.12

Zdobení a zřízení dětského pokoje je jedním z nejzábavnějších a náročné úkoly pro rodiče. V závislosti na věku dítěte, mohlo by to být opravdu snaha týmová práce - nebo příčinou velkých sporů. Zde jsou některé základní pokyny, aby svou práci s trochou méně stresu, a třeba vyzdobené vestavěné šatní skříně vypadají fakt skvěle.