Dětské pokoje: Vytvořte dekor, do kterého se zamilujete

09.11.12

Zdobení a zřízení dětského pokoje je jedním z nejzábavnějších a náročné úkoly pro rodiče. V závislosti na věku dítěte, mohlo by to být opravdu snaha týmová práce - nebo příčinou velkých sporů. Zde jsou některé základní pokyny, aby svou práci s trochou méně stresu, a třeba vyzdobené vestavěné šatní skříně vypadají fakt skvěle.

Jen nezapomeňte nastavit pravidla se svými dětmi než začnete!

Mějte funkce v mysli. Toto je prostor pro spaní, čtení, domácí úkoly, hrát, mluvit do telefonu, relaxační, poslech hudby ... A pokud vaše dítě je ještě docela mladý, mějte na paměti, že jeden den (s) on bude dělat všechny tyto věci a další.

Bez ohledu na věk dítěte, mějte znaky pro příslušenství, spíše než jako obecné téma pro místnosti. Dora Explorer, Superman, Spongebob, Barbie ... pouze ocení tak dlouho, než jste se očekává, že držet krok s tím, co je v pohodě a nahradit to, co je již "v". Náklady na nahrazení tapety hranice, polštář, lampu, a hodiny, je mnohem nižší než náklady na co wallpaper svlékl, na stěny připravené a překreslil, a nahrazuje veškeré ložní prádlo a ložní prádlo spolu s ostatními.

Dětské pokoje: Vytvořte dekor, do kterého se zamilujete 

Pečlivě vyberte "opakovaně" potěšili nebo povlaky na přikrývky. Podívejte se na pruhy, plédy, moderní vyhlížejících florals, geometrické nebo abstraktní vzory, dva nebo tři odstíny jednoduché vzory, a tak dále, porovnané s plnými barvami. Jedná se o opakovaně, protože bude stále odpovídat, i když je příslušenství jsou nahrazeny.

Nábytek by měl být pečlivě vybrány. Levná nábytek z melaminu na tiskové dřeva inklinuje mít krátkou životnost a nezpracovává ani normální "opotřebení" důstojně. Současně, není důvod koupit nejdražší nábytek, že prostředky mohou koupit. Další možností je, aby zvážila, že položky dětské snadno najdete z druhé ruky. Kvalitní ložnici používá několik let dítě bude mít pravděpodobně jen málo, pokud vůbec, známky předchozího vlastnictví, a cena bude pravděpodobně asi o 30% nižší, než kdyby to bylo nové. Vyhněte nábytku s obrázky na nich, bude jako vaše dítě rychle vyroste Winnie-the-Pooh nebo pastelové květy. Rozhodnout pro bílou, téměř bílé, dřevo, nebo kombinace dřeva s barvou. K dispozici jsou modely dostupné v kombinací dvou různých dřeva barvami, jako přírodní javor s modrým mořeného dřeva.

Pokud je místnost bude mít stůl, významný hračku skladování, nebo televize (s nebo bez malé pohovce nebo křeslem), vyhledejte tyto položky od spaní.