Feng Shui v dětském pokoji

12.11.12

Feng Shui je populární zdobení styl, který je založen na logické struktuře obytných prostor. To je vysoce doporučeno pro použití v dětských pokojů, s cílem zajistit harmonii, relaxaci a inspiraci, stejně jako úspěch ve škole. Avid věřící v Feng Shui tvrzení, že opatře může snadno ovlivnit pocity lidí, kteří tam žijí, stejně jako přilákat určité energie v jejich životě.

Aby se vaše dítě v životě správnou rovnováhu, je nezbytné vidět věci v jeho pokoji, stejně jako události v jeho životě. Ujistěte se, že jste se podívat na oba tyto faktory dohromady, protože jak vaše dítě a jeho pokoje jsou součástí jedinečného systému. Pokud vaše dítě má problémy se soustředit na věci, snaží se, aby jeho ložnice více uklidňující použitím přírodě jako zvuky, stejně jako měkké látky a osvětlení. Použití Feng Shui v dětském pokoji může pomoci zlepšit bezpečnost a harmonii ve svém životě.

Feng Shui v dětském pokoji

Výroba místnost, která vyzařuje bezpečnost a pohodlí je pro vaše dítě. Chcete-li vyzařují pocit bezpečí, nastavte posteli hlavu proti zdi a zajistí, že vaše dítě může snadno přepínat světla na před odchodem do svého pokoje, stejně jako ve středu v noci.

Nepořádek musí být důsledně očištěna. Nezapomeňte umístit veškerou elektroniku, knihy a hračky v zásobníků zastrčený ve skříni nebo pod postelí. Můžete také použít krásné skříni skrýt další zbytečné rozptylování, jako je televize, video hry, nebo stereo.

Stejně jako dospělí, děti potřebují svůj odpočinek, taky, takže mějte v místnosti stimulaci na střední úrovni, aby k navození spánku, jakmile je čas jít spát. Extrémně světlé pastelové barvy by neměly být nikdy použit v dětském pokoji, protože mohou způsobit prostor být ohromující a stimulující. Měli byste se také ujistit, hračky dát zpět do skladovacích zásobníků a zastrčený hned po hrací doba je pryč, takže dítě chápe, že je čas jít spát.

Zajišťují jemný oblast koberec na pokrytí podlahy vašeho dětského pokoje. Koberce vytvořit měkkost a rovnováhu proti tvrdé zdi. Textura je důležitou součástí Feng Shui, takže koberec je dokonalým doplňkem pro dětský pokoj. Najít koberec v měkké barvy, takže to není zahltit vaše dítě nebo si pokoj cítí váha dolů. Podívejte se na oblasti, koberec, která je měkká a pohodlná, když si dítě hraje na podlaze.

Dokonce i stěnové a stropní úhly hrát roli v Feng Shui. Zkosená okapy, jsou plakáty nedoporučuje se dát na postel hlavu, neboť vytváří pocit na tlak visí nad vaší hlavy dítěte.

Než se rozhodnete používat Feng Shui ve vašem dětském pokoji, měli byste mít nějaký čas studovat více o základních principech domácí zdobení. Měli byste se pokusit spát v dětském pokoji několikrát vidět, jak vaše dítě cítí tam. Vezměte na vědomí stínů můžete vidět a další věci, které by vás mohly slyšet, cítit a vůně ve tmě. Když se vzbudíte, jaká je vaše první myšlenka? Co je to vůbec první snímek se zobrazí, když vychází slunce? Co je to poslední, co uvidíte před spaním? Pokud vaše dítě nemůže usnout, protože z pouličního osvětlení nebo slunečnímu záření, může to být řešeno ztmavnutí místnosti s záclony nebo odstíny.

Poté, co zůstal v dětském pokoji, přijít s jedním slovem popsat, jak místnost cítí a pracovat tam. Pokud je vaše dítě dost staré na to, můžete ho přimět, aby pomoc s Feng Shui dekorací. Pokud vaše dítě je ještě mladý, on bude velmi zvědavá všeho, co vidí, voní, slyší a cítí v ložnici, takže se vaše změny odpovídajícím způsobem.

Držet krok s trendy, domácí design a udržet váš domov ve velkém stylu s použitím hnědé koberce.