10 věcí bez kterých bychom to nezvládli

30.11.99

Reklama vymyká se zástrčkami pro všechno dítě. Z novinových a časopiseckých článků, aby televizní a rozhlasové reklamy. A dokonce i v těch malých rolování reklamy na váš smartphone. Co si opravdu potřebujete, aby vaše děti zdravé a šťastné (a sebe bez stresu jak je to možné)? Následující je seznam 10 dětské zboží, které jsem našel neocenitelné při vytváření klidné prostředí s hladkými přechody i v pronajatém bytě. Jsou v žádném konkrétním pořadí.

Odsávačka

Ze všech dětské zboží, nemusí to zdá sloužit účelu k pobytu v táta domů, ale to bude nutné, pokud máma je v práci a dítě není pitná vzorec.

To byl případ i mé děti, a to zejména během prvních několika měsíců. Existuje spousta značek a stylů z čeho vybírat. Zpočátku jsme se snažili několik levných, ruční čerpadla. To se ukázalo být špatné rozhodnutí jak pro snadné použití a obecné vystupováním doma. Investujte do dobré elektrické pumpy od začátku.

Lahve

Láhve hrají důležitou roli ve vašem dětském dni. Oni jsou pravděpodobně nejpoužívanější ze všech dětské zboží. Můžete najít sami běží tam a zpět do obchodu všechny hodiny v noci se snaží najít láhev, která funguje. Nenechte se odradit. Každé dítě je jiné a odpovídajícím způsobem reagovat na změny v láhve a bradavky typu. Já jsem za použití BreastFlow ™ láhve od prvních let ™. To má dvě bradavky systém, který simuluje kojení. To je skvělý společník pro čerpadlo, takže jsem položil ji na druhém místě v seznamu.

10 věcí bez kterých bychom to nezvládli

Příprava stravy

Používám to celou dobu, a to nejen na lahve. Munchkin ® Bottle Warmer má také košík dezinfekci dudlíku, který je jako stvořený. Topení časy jsou vypočteny na základě lahví typu a počtu uncí. Stačí vyplnit přiložený odměrku na určenou linku a zapněte ji. Až budete hotovi, teplejší vypne a láhev se zahřívá rovnoměrně na bezpečné teplotě. Jedná se o levné a dostupné na většině velkých prodejců.

Baby Food Processor

Pokud máte v plánu na vaření a přípravu své vlastní dětské jídlo, to je musí mít. Snažil jsem se jednoduchý kuchyňský robot. Nebyl jsem schopen se dostat protlak potřebné konzistence. Dítě Bullett ™ přichází s skladovacích kontejnerů jak pro chladicí a mrazicí. To je příjemné pro přípravu jídel v předstihu.

Opruzenin krém

Bohužel, opruzenin je častým problémem, děti a někdy může být velmi bolestivé. Snažil jsem se několik krémy a pasty a Desitin ® je jediný, který pracuje rychle a průběžně. Pokud vaše dítě má citlivou / fair pokožku, doporučuji používat maximální sílu, jak je to nejúčinnější.

Johnson ® Safety Swabs

Podobně jako u běžných bavlněných tamponů, mohou být tyto sloužit různým účelům. Nejčastěji je použít k čištění uší mých dětí. Tyto tampony mají další vrstvu bavlny kolem špičky. To znemožňuje, aby tampon příliš daleko do středního ucha.

Cradle Swing

Některé děti potřebují neustálý pohyb po dobu prvních několika měsíců. Kolébka swing je důležité z mnoha důvodů. Nejvíce pozoruhodně, to vám umožní umístit vaše dítě na bezpečném místě, kde jsou pohodlné. Přitom obdržíte několik minut inklinovat k sobě. Existuje spousta stylů na výběr z oni mohou obvykle nalézt ve většině velkých prodejců.

Jumperoo

Je důležité, aby si dítě / batole cvičení a začíná budovat nohy sílu. Jumperoos nabízejí bezpečný zážitek pro vaše děti, aby se zapojily do hands free svislé hry. Je to tak přitažlivé a pohodlné.

Balení & Play

Pack and play slouží jako druhý postýlku udržet v domě. To může být použit jako jednoduchý a přenosný měnící tabulce. To vám umožní cestovat do míst, které nemusí mít opatření pro vaše dítě. Ty se pohybují od jednoduchých užitných vzorů na high-end luxusní makes.There několik doplňků, které Doporučuji:

Přebalovací stůl je třeba
Boční úložný prostor pro plenky, ubrousky a krémy
"Fuzzy Buddy"

To může být libovolný počet dětské zboží. Vaše dítě se může držet vycpané zvíře nebo vybrat oblíbené deku. Pokud mají něco měkkého a rozmačkaný držet blížící se nap čas, bude klid dříve. Vezměte prosím na vědomí, že se nedoporučuje umístit libovolnou položku v postýlce s novorozenců a kojenců. Vaše dítě bude bezpochyby vybrat si své vlastní nejasný kamaráda v době, kdy lze bezpečně spát s ním.

Jmenuji se Joshua Robbins a já jsem hrdý rodič dvou mladých chlapců. Nedávno jsem začal webové stránky kroniky své úsilí a nabídli pomoc jiných rodičů. Na Stay-Athome-Dad.com naším posláním je poskytnout prostředí s bohatou znalostí získaných jak z vítězství a porážky; veřejné fórum pro dotazy a informace, že každý nový "zůstat doma" rodič může potřebovat.

Naše příběhy jsou skutečné, poradenství je zdarma, a jízda se nikdy nezastaví.

Připojte se ke mně na zůstat doma táta a nechá vychutnat jízdu rodičovství společně.